Taraflar

SATICI (FİRMA): ÖCAL GÜNDOĞDU ORGANİK TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.

Adres: Derbent Mah. Arazi Mevkii (istiklal) Küme Evleri No:49 Turgutlu /MANİSA
Tel: 00236 3135794 
MÜŞTERİ: www organikbahce.com’un pazarladığı ürünleri alan gerçek ya da tüzel kişi. (18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz) 
FATURA: Sipariş sırasında verdiğiniz bilgilere göre düzenlenecektir. Firmalar fatura bilgilerini, bireyler T.C. Kimlik numaralarını eksiksiz ve doğru yazmalıdır. 
ÜRÜN / ÜRÜNLER: www organikbahce.com 'da satışa sunulan ürünler.

Sipariş ve Teslimat

• Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır. 
• Ürün teslimatı bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir. 
• Talep edilen ürünlerin stoklarımızda bulunmaması halinde müşteri bilgilenidirilirerek 1-3 iş günü içerisinde temin edilir.
• Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir. 
• Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza info@organikbahce.com mail adresine mail atılarak ulaşılmalıdır.Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçekleştirilir. 

Ürün İade

• Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalajını tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan her türlü aksesuarı ve kutu içeriğini eksiksiz olarak, iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte satış faturası da (tüm nüshalarıyla) teslim edilmelidir. Fatura şirket adınaysa iade faturası düzenlenmelidir. Fatura gönderilmezse KDV ve diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. 
• Orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir çizik, yırtılma, bant-etiket, kullanılma, kutu içeriğinde eksik,vakumlu ürünlerde vakumun bozulması vb. problemler varsa iade kabul edilmez. 
• Ürün iade durumunda kargo bedeli müşteriye aittir. 
• İade süreci, ürünün iade koşullarına uygun olup olmadığı tespit edildikten sonra başlar. 
• Ödeme kredi kartıyla yapıldığı için ürün iadesi onaylandığında işlemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini başlatır.

Diğer Hükümler

• Sistem hatalarından dolayı meydana gelecek fiyat hatalarından satıcı sorumlu değildir. 
• Taraflar bu sözleşmeyi kabul etmiş olur. 
• İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın (Müşteri) veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Veri Güvenliği

• Üye olurken verdiğiniz tüm bilgiler ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. 
• www organikbahce.com, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüd eder. 
• İstediğiniz zaman üyelikten çıkabilirsiniz. 
• Üyelikten ayrılmanız durumunda tüm bilgileriniz silinir ve isteğiniz dışında kullanılmaz.

 

Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği

• www organikbahce.com üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır. Bu hizmetler; fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürün veya hizmetlerin faturalanması gibi.

Kullanıcının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Sitenin aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanıcının da bazı güvenlik tedbirlerini alması önemlidir. Tarayıcınızın güvenlik ayarlarının en üst seviyede ve güncel olması, gerekli antivirüs vb. yazılımların yüklenmesi, şifrelerinizi ya da önemli kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızda yazılı olarak bulundurmamanız gibi.

_Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

 


icon
KARGO BEDAVA 150 TL üzeri siparişler de
icon
% 100 Güvenli Alışveriş
icon
KREDİ KARTI Online Kredi Kartı
icon
ÜYELERE ÖZEL Takipte Kalın